| mafi a întrebat:

Ce avantaje si dezavantaje am odata cu implinirea varstei de 18 ani?

2 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

E nalaughing de parca 18 ani ar fi 50laughing, e adevarat la 18 devii major, stapan, raspunzator pentrru viata, dar nu e capat de lumebig grinlaughing.
Scapi de acordul parintilor dar poate fi si dezavantaj.
Avantaje:maturizare, libertate, alegeri.
Dezavantaje:pentru fiecare prostie facuta raspunzi tu...nu parintii, copilaria s-a dus:d.

| valy1233 a răspuns:

Ooo ****, ai o gramada de avantaje, ai scapat de grijile alea de copil mic, acum esti pe mainile tale, poti sa dai de permis, poti pleca in alta tara fara accordul parintilor...
poti intra la puscarie laughing
si lista continua tongue