| Vernusio a întrebat:

Ce rost are viata cand ai depresie severa si nu te mai bucura nimic? Daca cineva a fost in depresie, cum ati iesit din ea si cum ati gasit lumina din intuneric?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Prin comunicare cu alte persoane, plimbari dese

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MErgi la doctor. Ce amuzant. Si tu si "Tigrul" si Chiftea suferiti de aceeasi boala si toti 3 religiosi. Unde e Dumnezeul ala oare :0

| 94Lucifer94 a răspuns:

Sunt lucruri mult mai rele decât depresia. Chiar dacă pare o cale din care nu ai ieșire, să știi că nu e imposibil. Totul ține de puterea ta de a trece peste această perioadă. Eu am avut depresie un an și totuși mi-am revenit când am început să vorbesc din nou cu lumea, cu fete, etc.

| Victor453 a răspuns:

E foarte greu. Eu sigur ca am fost, lumina n-am gasit-o, daca o gasesti tu sa-mi spui! Dar tot ce pot spune, pe mina ma ajuta muzica si prietenii cu care comunic, macar oleac uit de depresie, dar mai bina asa decat nimic