| ριтʏcнα a întrebat:

Ce s-a intamplat aseara in cameleonii?

Răspuns Câştigător
| byenkutzyk a răspuns:

(Aseara nu l-am vazut nici eu, a trebuit sa ies in oras big grin dar am apucat azi-dimineata sa vad cam o jumatate de ora din el) S`au intamplat cam multe! Dar cel mai important e ca s-a aflat in sfarsit cine era stapanul laughingLeo! Banuiam ceva. Ceea ce nu inteleg e faptul ca se dadea drept prietenul lui Sebastian si al Valentinei, tinea la ei, dar in acelasi timp le facea foarte mult rau laughing A fost cam incurcat filmul, dar mi-a placut foarte mult:-x... O sa se termine in 3 zile straight face Bye! kiss

5 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Stapanul e Leo, Vale si cu Seb au ramas masca cand au vazuthappy

| BRG a răspuns:

Nu ştiu că nu a-m avut semnal la cablu.

| Consumptive a răspuns:

Pai au aflat Valentina si Sebastian ca Stapanul e Leo.

http://www.uzood.com/video/64795/Camaleones--Capitulo-133-Parte-1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catalina i-a pozat pe Saavedra si Francisca imbratisati si i-a dat pozele lui Augusto.

Vale si Sebastian au aflat ca Leo e stapanul (a fost atat de trist sad )

etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lupita a aflat ca ca ala nu e preot si ca de fapt este tata lui Sebastian