| Aηηy a întrebat:

Ce s`a intamplat aseara in telenovela :cameleonii? ziecti`mi asa pe scurt big grin, dau si fundita.

Răspuns Câştigător
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Francisca si-a dat demisia bineinteles obligata de Ponce de Leon.Pe sebastian la dat afara de la scoala, s-a dus la un hotel si la sunat Silvana sa vina la ea, normal ca el nu a vrut insa s-a dus obligat.Lui Valentina nu i-a spus.La sunat tocmai cand era la Silvana aia si i-a zis sa se intalneasca.Au venit cu sechestrul la Patricio acasa. Ia lasat 1 ora sa isi astranga de pe acolo.etc etc:*