| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Ce s-ar intampla daca as pune o poza cu mine pe Facebook?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Le-ai incarca serverul celor de le Facebook cu cativa Kb sau hai sa zicem Mb, ca sigur ai o rezolutie buna la telefon.

| OldSoul a răspuns:

Mai nimic.
Probabil ai primi cateva like-uri, poate si cateva reacturi, 2-3 comentarii si cam atat.
Desigur mai e si varianta in care o sa primesti cateva like-uri asa "din mila" putine, si o sa te simti naspa cand vezi ca nu e apreciata poza, dar hey, daca tu vrei sa pui o poza, pune-o pentru ca vrei, nu pentru ce ar crede lumea despre tine, sau pentru cum ar reactiona lumea la ea.

Răspuns utilizator avertizat
| OldSoul a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Ei bine, nu am idee ce varsta ai acum laughing
Dar chiar si asa trebuie sa-ti spun ca o buna perioada de timp nici eu nu am mai avut poze cu mine pe Facebook laughing
Intr-o perioada postam des, apoi am renuntat, am sters mare parte din ele, si o buna bucata de timp nu am avut nici poza de profil, dar am inceput din nou sa postez si asta este.
Imi actualizez doar poza de profil si fac in asa fel incat sa nu-mi apara in cronologie, astfel incat sa nu pot primi comentarii sau like-uri la poza.
Cred ca pentru inceput asa poti face si tu daca vrei sa o faci asa, mai discret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar rade colegii de tine? Nu stiu de ce te temi, daca poza este decenta nu vad o problema.

| Anonima163333 a răspuns:

Ai primi like-urihappy