| Alinusha14 a întrebat:

Ce s-ar putea scrie intr-un jurnal al clasei? va rog am nevoie urgentbig grin

1 răspuns:
| Gabriela0206 a răspuns:

Buna! Puteti scrie poreclele vostre si ale profesorilor, intamplarile amuzante, prostiile pe care le-ati facut, fraze tipice profesorilor vostri, parerile voastre despre colegi, profesori, materii, etc, cate o poza cu fiecare dintre voi si o scurta descriere + semnatura, orarul, chestii d'astea de care sa radeti mai tarziu.
Bafta! tongue