| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac? Am anxietate si de fiecare data cand ies afara sau ma duc undeva mi-e rau inca dinainte sa ies, incep sa tremur si imi vine sa vomit, cateodata se intampla asta si afara, imi fac prea multe ganduri.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu mama sa te duca la psiholog, pentru ca tu chiar ai nevoie de unul, acum, pana ce problema ta nu denegereaza in ceva mai grav.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai incercat vreodata sa discuti cu un psiholog? Ar fi binevenit sa participi la o sedinta de consiliere cu un astfel de ''medic'' sau ''profesionist'' specializat in vindecarea sufletului. Multa sanatate!