| BloodyHuman a întrebat:

de cateva zile ma trezesc pe la 4 diminiata si ma ia cu tremurat dar nu tremur de frig iar in timp ce tremur imi vine sa si vomit.Incerc sa ma opresc din tremurat si nu imi mai vine sa vomit dar dupa cateva sec iar incep sa tremur. DC?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kta1431k a răspuns:

Nu ai probleme cu fierea? De obicei de la fiere vin astfel de frisoane urmate de crize de voma. Nu e obligatoriu sa ai si tu aceasta problema dar mai bine mergi urgent la doctor!

1 răspuns:
| Bebiix a răspuns:

Fratestraight face eu zis sa mergi si sa povestesti asta unui doctor!hee hee Bafta!happy