| anonim_4396 a întrebat:

De ce când fumez încep să tremur? Eu oricum tremur când ies afara de la anxietate dar când fumez tremur mai rau

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In cazul asta, nu crezi ca ar trebui sa renunti definitiv la fumat?

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Ar cam trebui da happy

| Sn4k3 a răspuns:

Pai e tot aceeasi cauza doar ca amplificata de fumat. Iti provoaca cumva disconfort.

| Yurisa a răspuns:

Sau nu mai fuma daca iti face rau

Răspuns utilizator avertizat