| selshe a întrebat:

Cateodata nu pot sa respir pentru cateva secunde, incep sa plang, tremur si totul se invarte in jurul meu, simt ca peretii se apropie si nu pot sa gandesc logic. aud voci, care soptesc, nu pot sa inteleg ce spun dar de fiecare data cand le aud lacrimez, nu stiu ce se intampla cu mine, ajutor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Fefe2009 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu parintii tai despre asta sau si mai bine cu un psiholog!