| EleM a întrebat:

Ce sa fac? Am prieten si ma iubeste destul de mult, dar eu nu il mai iubesc, deja nu ma mai atrage, dar totusi imi place inca, si ma exista un baiat care ma curteaza, e dragut, ma face sa ma simt bine. Dar nu pot sa-i spun ca nu mai este ca inainte, mie cam jena. Ce ar trebui sa fac?[Ms anticipat, Funda]

Răspuns Câştigător
| Muresan_6009 a răspuns:

Deci ella,nu trebuie sa stai langa o persoana care nu te face sa te simti bine doar pentru ca ti-e jena sa-i zici ceva. daca nu iti mai place de el,dai papuci, o sa treaca peste. inteleg ca esti o persoana mai cumsecade, dar fii putin mai egoista gandeste-te si la tine.succes in continuare>big grin

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa ii zici ca nu mai simti nimic pentru el si termini relatia.

| ααntoo a răspuns:

Heii ellahappy
si eu trec deseori prin astahappy
si e foarte greu.
dar.ar trebuii sa ii spui
peietenului tau.
catreci printr-o perioada mai greaa.
si vrei sa fii singura.
si intre timp
te vei gandii bine
care este mai potrivit pentru tinehappy
crede-ma e cel mai bun lucruhappy
mult succes:*