| iokko a întrebat:

Nu in urma cu mult timp maxim 2 luni am cunoscut un baiat destul de dragut, problema este ca imi place de el, nu pot sa spun ca este frumos dar atitudianea lui imi da de inteles ca este un baiat de nota 10, dupa cum v-am spus nu-l cunosc de mult timp, el nu stie ceea ce simt pentru el. Cauza in care ma aflu in aceasta problema este faptul ca nu stiu daca el iubeste pe cineva anume si asta nu stiu cum sa aflu. Va rog spuneti-mi cateva solutii sa ma lamuresc daca el iubeste e altcineva.Va multumesc!

4 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Un baiat isi da seama daca iubeste sau nu pe altcineva...ca si fata, de asemenea happy

| zozosep a răspuns:

Iokko, sunt de acord cu amandoua raspunsurile pe care le-ai primit dar, stiu ca este greu sa spui asa dintr-o data ce simti pentru el.Sunt practic in aceeasi situatie eu cred ca cel mai bine este sa devii prietena cu el.Sa ii dai de inteles ca poate avea inceredre in tine si ca la orice problema de a lui esti gata sa-l ajuti.Si incetul cu incetul vei avea raspuns la toate intrebarile.Mult succes in continuare!

| CGUL91 a răspuns:

Iokko... E simplu... Nu trebuie sa afli daca iubeste pe cineva sau nu happy tu doar spune-i ce simti pentru el. Daca ii spui si se dovedeste ca simte acelasi lucru va fi ok, iar daca nu, macar vei traii cu ideea ca ai incercat. happy

| negru30 a răspuns:

Simplu- intreaba-l si vei afla