| vlad9gabriel a întrebat:

Ce sa fac atunci cand am facut o prostie si cea mai buna prietena a mea s-a suparat pe mine si numai vorbeste cu mine? (deja mi-am cerut iertare)

3 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Sa astepti.nu poate sta suparata pe tine o vesneicie [mai ales daca e cea mai buna prietena]. big grin

| adee_4040 a răspuns:

Depinde, de cauza problemei,sati zic ceva,cu scuzele nu rezolvi nimica,desi de cele mai multe ori sunt acceptate, sfatul meu mai cerei odata scuze, uitate in ochii ei/lui si spune-i ca ai gresit ca iti pare cu advrat rau si ca esti gta sa suporti consecintelebig grin

| Mady5Stars a răspuns:

Ghinion ce sa'i faci... mai fa prostii de'astea ca's bunewinking