| Lexiiii a întrebat:

Ma simt foarte rau!sad Sa uitat iubitul meu in arhivele mele de la mess, si a vazut acolo lucruri urate ce le-am zis despre el cand vorbeam cu prietena mea cea mai buna. E foarte suparat, ne-am despartit, acum vorbeste cu mine numai pentru ca am o problema in familie si vrea sa imi fie alaturi. Dar simt ca l-am pierdut. Mi-am cerut iertare, i-am zis ca il iubesc mult si ca nu vreau sa il pierd.
Nu mai stiu ce sa fac chiar il iubesc multsad Stiu ca si el, ca mi-a demonstrat in multe feluri. Ce sa fac?

15 răspunsuri:
| Vrajitor a răspuns:

Din pacate tu nu iubesti un barbat in viata ta, ci propiul orgoliu, si "lumea din jurul tau ".
Ti-ai dat aproapele pentru a fi in centrul atentiei cu prietena ta, nu am de unde sa stiu de ce ai fost motivata sa vb urat despre el, si probabil sa-l jignesti, si sigur a fost ceva urat... dar nu poti avea un suflet langa tine daca iti bati joc de el.
Ma rog la Dumnezeu sa nu iti mai vina in bratele pline de "venin".
Nu o lua in nume de rau dar nu il meriti

| IMC90 a răspuns:

Lasa, ca asa te calesti
Da, in mod normal l-ai pierdut.

| Geo17 a răspuns:

Bine face... Daca nu ai altceva de lucru decat sa vb. urat.
Oricum o sa ai mult de munca sa il intorci inapoi!
Bafta

| BonneLess a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie si mi-am cerut scuze simi le-a acceptat, dar de atunci e foarte schimbat cu mine. Cred ca nu il poti face sa te ierte.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ar trebuie sa fii si tu suparata pe el. Ce inseamna sa se uite prin arhivele tale.Sunt ceva personal si inseamna ca nu iti respecta intimitatea si nu are incredere in tine (desi in cazul asta avea dreptate sa nu aiba incredere daca tu il vorbesti pe la spate).

Ma rog acum "profita" si tu de probleme sa il atragi inapoi.

| drhotzu a răspuns:

Pai cum il iubesti? daca il vorbesti de rau? poate ca e vorba doar de obisnuinta! sau de altceva. dar daca iubesti pe cineva nu poti sa il vorbesti de rau, eu unul nu te-as primi innapoi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa, nu-i nimic!
Si el o sa te injure, mai devreme sau mai tarziu, si chiar in fata rolling on the floor

| AngelGirl5 a răspuns:

Nasoala situatia sad. Stiu cum e. Eu l-am pierdut pentru chestiile astea. Stii de ce? Pentru ca a zis ca nu-l iubesc indeajuns daca am facut ce-am facut. Inseamna ca nu ai incredere in el, si tot ce te nemultumeste ar trebui sa ii spui lui, nu prietenelor. Prietenele, daca se poate, ar trebui sa stie doar 1 lucru din 10. Cu atat mai putin sa spui ce te supara lor in legatura cu el. Bafta sa-l convingi. Dar nu stiu daca va mai fi totul ca inainte. Dar incearca sa-i explici calm totul, sa fi dulce si poate te iarta. :*

| DeeaDyaDeea a răspuns:

Salut poate te voi ajutabig grinbig grin.In primul rand zi si tu asa:''Iubitule te rogggg iarta-ma daca nu ma omor''.''Nu mai resist fara tine te rog nu ma lasa''Poate vorbele acestea te vor ajuta.Bafta.:*:*:*:*:*. Funda?big grinbig grinbig grin

| xSelenaMarieGomez a răspuns:

Bună. Tot el e supărat pe tine straight face? Adică. e ciudat faptul că ți-a umblat în arhiva de mesaje, unele lucruri sunt personale și chiar dacă e iubitul tău nu are dreptul să îți citească mesajele. Eu spun că ar fi mai bine să discutați amândoi despre asta și să lămuriți problema. Probabil ai fost supărată pe el când ai scris acele lucruri... Succes.

| nonames a răspuns (pentru xSelenaMarieGomez):

Daca face asta o sa fie mai rau, gandeste-te si tu cum ar reachiona daca iar spune ca n-ar avea dreptul sa se uite in arhiva da in pana mea e doar o arhiva si ce draq daca se plac asa mult se inpacau repede.straight face

| karlittaa a răspuns:

Daca zici ca il iubesti asa mult, de ce ai vorbit urat despre elthinking

| Anish a răspuns:

Daca il iubeai atat de mult nu spuneai lucruri urate despre el, macar de ai fi avut bunul simt sa le stergi mai ales ca i.ai dat si parola, el te iubeste daca iti e alaturi si acum dupa ce ca ti.ai batut joc de el, Tu ai impresia cat de tare doare sa auzi vorbe urate despre tine spuse de persoana iubita?! No, cred ca nu, pentru ca nu ai avut ocazia sa treci printr-o anumita situatia, iti meriti soarta, e normal sa reactioneze asa, el fiind prea calm si prea intelegator, tu vrei sa te impaci cu el, pai tu prea multe vrei! .....sincer nu stiu cum sa te sfatuiesc. cereti iertare de la el si oricat i.ai spune ca il iubesti pentru el nu ar avea sens, macar cere-ti scuze sa vada ca iti pare rau si lasa. l in pace, nici un baiat nu isi termina viata stand cu una care vorbeste urat de el, mai ales ca in tara asta sunt multe fete, sincer spui minciuni ca il iubesti, nu nu il iubesti doar crezi ca il iubesti, hai sa fiim seriosi daca il iubeai nu ziceai asemenea vorbe, Bafta! Pa.

| nonames a răspuns:

A da daca va place asa de mult uni de alti dc nu va inpacati mai repede? Si in plus ce draq sora mea vb cu uibitasu ca a vazut nu stiu ce bunaciune si nu se supara da voi repede a vazut ca l-ai facut prost si gara v-ati despartit straight face