| imyourdestiny2 a întrebat:

Ce sa fac ca sa am un abdomen plat intr-o luna? ce sfaturi imi dati? mersy:X

2 răspunsuri:
| Angel_4471 a răspuns:

Este cam greu sa iti faci abdomen plat intr-o luna. Sfatul meu pentru tine este sa mergi la fitness ( la o sala ) si sa lucri toate partile corpului deoarece nu vei rezolva nimic daca iti lucrezi doar abdomenul. Trebuie sa faci exercitii fizice si sa mananci cum trebuie, paine aproape deloc si incearca sa nu mananci dupa ora 18-19. Te mai poti documenta de pe net. Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca fructe, legume si bea multa apa :*