| raisamaria a întrebat:

Heii TPU! Dati-mi si mie niste sfaturi pentru un abdomen plat va rog

4 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Dieta. Apoi du-te si fugi tata. Fugi pana incepe scoala in fiecare zi ca sa dai stratul de grasime jos. Apoi incepe sa faci abdomene, dar nu lasa nici alergatu.

Răspuns utilizator avertizat
| bbu2eugen a răspuns:

Sa lucrezi mult la el prin mult sport si dieta! Multe abdomene dar nu genul de abdomene care le faci la fel de 500 de ori ca degeaba le faci. Uite un ex care te-ar ajuta https://www.youtube.com/watch?v=LOJ9CGoKLyE

| Danutul22 a răspuns:

Pentru restul corpurilor nu trebuie sa fi foarte strict cu alimentele, dar pentru abdomen...trebuie tatii, fara prajituri, sucuri, chipsuri, fast-food si porcarii, daca ai face in medie 3-4 ore de sala pe zi, mancand extrem de sanatos si regulat ai iesii pera bine( zic din propia experienta) Take care;*