| 12789 a întrebat:

Ce sa fac ca sa-mi creasca parul mai repede?
Si ce sa fac ca sa-mi dispara de pe fata cosurile si petele de la ele?

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Poți folosi ulei de ricin pentru stimularea creșterii părului, iar pentru coșuri unguent de gălbenele (ajută la uscarea acestora), după ce dezinfectezi în prealabil cu alcool medicinal.
Aplică tinctură de propolis pe acele pete lăsate de coșuri.
Baftă!

| WedDye a răspuns:

La chestia cu parul nu stiu ce sa iti zic... spala-te pe cam cu sampoane naturiste injrijet mai exista si niste masti de par pe care le gasesti in supermarket...
Iar de cosuri poti scapa usor daca te speli foarte des cu sapun {preferabil naturist cu miere sau aloe-vera} si te dai cu NIDOFLOR pe fiecare cos sau pata si in cateva zile dispare

| yourloveisroxy a răspuns:

Crede-ma eu am parul foarte lung si te-as sfatui sa-l ti mai mult timp prins strans in tot felul de coafuri si ia-ti de la plafar un sampon pentru cresterea parului cat despre cosuri nu ai ce sa le faci apar dar ca sa se usuce mai repede pune putina pasta de dinti pe fiecare

| TurboBoost a răspuns:

Pentru par este adevarat ca este bun si uleiul de ricin dar si spalarile dese aduc cresterea parului mai rapida, iar despre cosuri incearca cu ceva pe baza de aloe sau galbenele. Pana sa aplici o crema sau vreun alt unguent dezinfecteaza bine cu un sapun sau alcool medicinal sau apa termala la tub big grin [ nu este foarte scumpa si se gaseste in farmacii]