| JenniferJannet a întrebat:

ce sa fac ca sa nu ma plictisesc cand sunt de servici pe scoala? p. s.: avem voie sa ne aducem PSP, telefon... da n.am jocuri amuzante sau psp ...deci ce sa fac? 9pot sa-mi cumpar ceva dar sa nu fie foooarte scump

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Asculta muzica, citeste reviste, ia-ti o carte cu bancuri, dezleaga integrame.

3 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Îţi iei o carte şi citeşti.
Sau măcar o revistă de-asta pentru fete... sau SF.

| DjMiha a răspuns:

Iti zis euu... daca un prof te pune sa maturi scoala la fiecare care clasa dai cu matura in usa.sau ciocanii la usa clasei tale sau a altei clase si spui ca suna afara un telefon(dar nu uita nu spune ca in cancelarie). este un ceva folositor adica un profesor umbla pe afara de nebun si tu poti intra in clasa sa iti revezi colegii

| bull a răspuns:

Tragi cu urechea la elevii cu clasele mai mari ca o sa fie amuzantbig grin