| 123456789qwertuiop a întrebat:

Ce sa faci cand esti de servici pe scoala? inafara sa stau pe telefon, sa citesc si teme.nu avem voie cu telefonul la scoala. funda

7 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

Ia o carte si citeste! Ceva ce iti place, bineinteles. Dai bine la profi in felul asta;-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când ești de serviciu, pierzi vremea. Ia-ți un caiet să-ți faci temele, să lucrezi ceva sau să-ți înveți. Dacă nu-ți place, stai degeaba, dar trece timpul mai greu. Mai du-te pe afară în pauze, nu sta numai pe acolo happy

| presus a răspuns:

Joci X si 0 cu colegul sau spuneti bancuri. Asa faceam eu... laughing

| ռօCօოოεռէ a răspuns:

Cumperi vopsea si colorezi peretiibatting eyelashes.

| 123456789qwertuiop explică:

La scoala mea esti singur de servici

| 123456789qwertuiop explică:

Nu prea ma dau,, in vant,, dupa carti mai bine o sa desenez ceva

| 123456789qwertuiop explică:

Stau la cancelarie la noi sta un gardian la usa si atat!