| Lolkkk a întrebat:

Ce sa fac daca am rămas fără prieteni si vreau sa fiu mai singur? De exemplu un prieten sta la 1 casa de mine ieșeam cu el pe afara si făceam cinste cu suc sau cu dulciuri dar el zice mereu cand il intreb daca iesim la poarta n-am chef sau sa vin la el si eu nu vreau. Sau alt prieten care are 14 ani și ma enervează, tipul face mereu mișto de mine cand ma întâlnesc cu el mai puțin la scoala si vreau câteodată sa îl bat. Spuneti-mi ce sa fac sa fiu mai single ca prietenii ăștia 2 sunt prosti mai ales frati-su lui ala de 14 ani se dau amândoi mari ca au bani si alalaltu ma enervează. Spuneti-mi ce sa fac, va rog.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Incearca sa ii eviti.

| Yuoia a răspuns:

Cum poate sa-ti fie prieten unul care mereu face misto de tine? Tu stii ce inseamna a fi prieten?
Cauta-ti alti prieteni.