| mititicabombonica a întrebat:

Ce se poarta pe mine nu prea ma intereseaza dar de cate ori ma intalnesc cu prietena mea rade mereu de mine ca nu se mai poarta aia ca nu stiu ce si ma enerveaza.

7 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Pai spune-i si ei ca degeaba isi oboseste gura ca pe tine prea putin te intereseaza. Spune-i ca tu te imbraci cum iti place si chiiar nu ai de gand sa fii vreo psihopata care umbla mereu dupa ceea ce este in tentinde. Numa` bine va stii ca vorbesti de ea si poate ca inceta. A. si ai mai putea sa ii spui ca degeaba cineva se imbraca cu haine de firma si la moda daca e rea si nesimtita thinking

| Doiniţa_3278 a răspuns:

Asta deja nu-i prietena! Ce fel de prietena ti-ar reprosa felul tau de a te imbraca. Port ce-mi place si ce am. Acesta-i stulul tau, el te face diferit de toti, prin comportamen prin felul tau de a fi.

| Seby484 a răspuns:

Arata-i ca nu conteaza hainele...te imbraci in ce te simti tu bine.nu trebuie sa te imbraci.in ce te deranjeaza las-o sa rada. daca ea rade de tine.inseamna ca nu e o prietena adevarata poate isi va da singura seama ca greseste

| DeeaDee a răspuns:

Si deci care e intrebarea... laughing?

| locacita1198_1388 a răspuns:

incearca niste salvari cu un maieu simplu dintr-o culoare si cu niste sandale tip roman.sepoarta si arata bine!, funda?

| alice15 a răspuns:

Daca iti plc tie hainele asta e tot ce conteaza.