| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac daca imi place de o colega de clasa...broken heart(. ea mi-a spus ca suntem cei mai boni prieteni dar eu o plac@@mult! ce sa fac...eu cred ca si ea! ma place! DAR cum sa aflu. dau fundita plzz!

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

Pai chiar daca nu ai curaj unica solutie e sa ii zici tot. Exista riscul ca prietenia sa numai fie aceeasi dar ar trebui sa fi curajos si macar sa incerci pentru ca totusi e o persoana cu care vorbesti, in care ai incredere deci ar trebui sa te simti bine cand vorbesti cu ea de chestii de gen.Sau daca chiar nu reusesti sa ii zici,ai putea sa rezolvi ceva cu cooperarea unei prietene de a ei pe care o cunosti si tu, o persoana comuna sa o interebe si apoi sa iti zica dar oricum tot tu ar trebui sa faci primul pas pentru noi fetele, avem un mare orgoliu in chestii de gen si nu facem primul pas pentru a nu fi refuzate asa ca poate si ea in momentul asta isi face aceleasi probleme ca tinelaughing Oricum solutia cea mai buna e cea de a vorbi cu ea face-to face big grin

3 răspunsuri:
| TraficaNntaD3Acad3l3 a răspuns:

Daca vorbeste mult cu tine, se tine dupa tine, vorbeste frumos, te baga mereu in seama : Te iubeste!:X:X

| TheKid a răspuns:

Sper si daca chiar ar fi asa!? astept raspunsuri! da vine dupa mine si asa.dar eu tot nu cred si iasi zice da n-am curaj

| RoXxyy a răspuns:

Eu zic sa pui un coleg sa o intrebe daca te place.happy
Eoo asa am aflat daca ma place cel de care imi placealove struck