| αηee a întrebat:

Ce sa fac daca iubesc doi baieti si aman2 se certa pe mine?

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Daca te gandesti la doi deodata, inseamna ca de fapt nu iubesti pe niciunul.
Spre exemplu, daca vei fi cu unul din ei, iti va lipsi celalalt.( si invers)

5 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Să alegi unul dintre ei.

| mdany a răspuns:

Mai bine lasa-i pe ei ca o sa ajunga sa se bata mai rau daca il alegi pe unul dintre ei, din cauza invidiei.

| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

Bigamie! Nu ai cum sa iubesti doi baieti, il iubesti doar pe unul dintre ei si pe celalalt il simpatizezi un pic...

| DewLoWoofy a răspuns:

1- sa fii cu am2 deodatahee hee [eu am facut asta odatawinking ] sau 2. sa alegi unu care e mai bazat smug

| αηee explică:

Am uitat sa zic sunt ff buni prieteni