| Andreea_2996 a întrebat:

Ce sa fac daca prietenul meu care inca este cu mine ma ignora? suntem in acelasi clasa, azi la scoala a planuit cu colegii sa mearga la suc si eu am auzit, dar nu m-a invitat si pe mine cum facea de obicei.Cand il intreb daca ma iubeste zice ca da. Ce sa mai fac? Va rog dati-mi un sfat.

Răspuns Câştigător
| Luiiizaa a răspuns:

In aceste momente cum procedeazaa el e clar ca ar vrea sa se desparta de tine inttruun mod draagut! Rasplatestei cu acceashi moneda si ai sa vezi ca si el se va gandii la fel ca tine

Porma o sa sttea la picoarele tale! Suces

Ajteps sa oferi fundita la cel mai bun!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu el.Sa iesiti numai voi doi. Una e sa te intalnesti in gasca, alta e sa iesi doar tu cu elwinking

| Elena1234456 a răspuns:

Nu se poate numi prieten daca nu se mandreste cu tine.Parca ai fi un nimeni pentru el.Mai bine iei atitudine si vorbesti cu el.

| Lora a răspuns:

Sa-i spui ca nu e frumos ce face el si anume ca te ignora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei in situatiile astea vrea sa se desparta de tine, fara sa te supere. fara sa-ti spuna. prinde-l un moment singur si vb cu el. dar mi cu :ma iubesti? si el :da ...ci o discutie.

| Oany_7869 a răspuns:

Spune-i ceea ce simti tu. Poate ca dupa ce ii vei spune isi va indrepta greselile si va fi mult mai atent cu tine.