| isbeenich a întrebat:

ce sa fac? Imi place un baiat cu vreo 4 ani mai mare(nu asta e problema) ci timiditatea cred... vorbesc ocazional cu el pe mess(ce faci unde esti etc nimic mai mult)mentionez ca e de la me de la tara da ne intalnim ocazional ltongue Nu stiu cum sa procedez sa ii dau de intele ca il plac. mi-ar placea sa fim impreuna dar, ajutor pls

1 răspuns:
| monyk a răspuns:

Buna, continua sa vb cu el pe mess, bate si tu diferite apropo-uri, cand va vedeti cauta pretexte sa te bagi in seama cu el, arata-i ca il placi dupa gesturi, fapte dar si cuvinte; fi naturala si sincera, vb cu el deschis si isi va da el seama ca simti ceva pentru el.