| Maria_8638 a întrebat:

Ce sa fac in aceasta situatie:...este vb despre un baiat, la inceput vb pe mess, apoi ieseam afara cu alti prieteni ma conducea acasa si ne intelegem ft bine... dar intr-o seara ne-am sarutat si chestia asta sa mai repetat de multe ori dupa, cand suntem numai noi 2 se comporta foarte frumos si vb orice, dar cand sunt si alte persoane in jur il simt mai rece,, distant.helppp mee!

5 răspunsuri:
| TeManancCuNutella a răspuns:

Inseamna ca nu vrea sa vada ca o fata la schimbat sau asa ceva
Dar daca se comporta bine cu tine cand santeti singuri ii place ocmpania ta si asta e fbine

| TitiDrLove a răspuns:

Asta inseamna ca e ori timid sa se desfasoare de fata cu altii, ori pentru el este o intalnire pe ascuns... happy Poate ii e frica sa stie toata lumea ca voi aveti o relatie tongue

| PufarinaXD a răspuns:

Asa sunt toti baietii. Poate ca ii este rusine sa-si arate sentimentele in public. Sau poate trece el printr-o perioada mai complicata.

| myru_6393 a răspuns:

Poate e timid de aceea se comporta asahappy

| yngerash_4642 a răspuns:

Pai poate este timid si nu vrea sa stie toti prietenii lui ca este cu tine.Asta ar fi o varianta...alta varianta ar fi: ca ii este rusine cu tine.nu stiu ce sa zic dar mai bine vorbeste tu cu el si spune-i ca nu te simti bine cand se departeaza de tine etk