| elelov a întrebat:

Am pus odata intrebarea asta http://www.TPU.ro/......tmosfera/. Azi s-a asezat langa mine la tic si am ras am glumit ne-am zgandarit nu ma lasa deloc in pace Dar pe mess nu ma baga deloc in seama.sunt o simpla colega pentru el.IN fine, mai de mult un prieten din generala(e mai mare cu un an si e in acelasi liceu cu mine) vroia sa imi spune ceva intr-o seara cand am iesit pe afara(mi-am dat seama putin despre ce era vorba) nu mi-a zis nimic inca m-a pupat(normal) El are prietena si e tot in liceu. Apoi a urmat o alta seara in care am fost singuri afara iar ma pupat. Si inca o seara in care am iesit la un suc si cand eram in taxiu si ma ducea acasa m-a sarutat (lung si frumos de data aceasta). Pana atunci se comporta frumos, avea grija de mine, incepuse sa se certe cu prietena si credeam ca vrea sa fim impreuna, dar de cateva zile s-a cam racit cu mine.De dimineaata i-am spus ca nu vreau sa mai fim prieteni si a inceput sa ma intrebe dc sa ma mai gandesc si ca dc fac asa. Fac asa pentru ca il cam plac dar el nu isi da seama. Mereu vorbeam foarte mult pe mess imi raspundea imediat si mai vorbeam si la tel, dar acum mai nimic. m-a sunat in seara asta si m-a int daca m-am gandit(si ma int daca ies afara)m zice el si a zis ca da normal sa ramanem prieteni. Dar o buna prietena mi-a mai zis ca baiatul asta i-a pov c i-am zis eu de dim si ca a zis ca sunt nebuna ca fac asa fara motiv. Sa continui sa fiu prietena cu el? SI cu baiatul care e cu mine in clasa cum sa mai fac sa ma mai apopii de el

3 răspunsuri:
| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Pai.da.De ce nu? Tu nu vrei sa mai fii prietena cu el? Daca acest baiat s-a certat cu prietena lui pentru tine, inseamna ca el chiar tine la tine.happy [eu asa cred]. Iar cu baiatul de la tine din clasa.thinking pai nu stiu. incearca sa-l rogi sa te ajute la teme[daca se descurca mai bine decat tine] asa sigur o sa vorbiti mai mult, n-o sa va concentrati voi asa pe tema respectiva.smug Deci."incercarea moarte n-are'', dar el te place pe tine? Incearca sa aflii daca te place.Si daca te place cred ca apoi lucrurile o sa vina de la sine avand in vedere ca si tu il placi.happy Succes!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa te hotaresti pe care`l placi.Baiatul acela s-a certat cu prietena pentru tine si poate a aflat ceva legat de tine, intreaba-l de ce este atat de rece cu tine si promite-i ca raspunzi sincer.In schimb celalalt e genu mai rebel care ii place sa se distreze.Sincer fa cum iti spune inima dar si gandeste. Succes.
Ceau >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si copi aici de 8 ani oameni buni cautam cum sa-mi deblochez contul la metin2 si am vazut ca scria dragoste si sex si am dat!