| CookieTsang a întrebat:

Ce sa fac? nu stiu cum sa mi-l scot din cap sad s-a despartit de mine pentru prtna mea cea mai buna sad dar ea mia recunoscut sad cu toate ca ea NU il place sad

Răspuns Câştigător
| Kiddo_5455 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa il accepti din nou. Din moment ce s-a desparitit de tine pentru prietena ta cea mai buna.Nu o sa mai fie ca prima oara.happy
Si prietena ta nu are nicio vina.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Totul e bine cand se termina cu bine.Ma chemati la nunta.De la tortul Ursoaicei mi s-a cam facut poftadrooling

| freehugs a răspuns:

Stai un timp departe de ea si de el, evita-i.nu te mai gandi.
asta e treci peste. ocupa-ti timpul cu altceva:filme, muzica, sport, dans, stai mai mult cu parintii, bunicii, verisorii.fii mai indiferenta fata de ei.mai ales de el, prefa-te ca nu il vezi cand te intalnesti cu elwinking

| CookieTsang explică:

Mm faza era ca ea nu il place doar el o place si azi a intrebat-o daca vrea sa fie cu el si ea a zis ca se mai gandeste si dup ce am pus intrebarea asta am fost cu ei in parca si colegamea i-a spus NU
iar peste 20 min dupa ce am plecat ( ne-am impacat toti) el a venit cu flori la mine ^_^ si sia cerut scuze pentru ce a facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În cazul ăsta, eu zic să renunţi la amândoi şi în primul rând la ea care îţi face un rău intenţionat sau inconştient. Oricum, tot rău e şi nu poţi să ai încredere de aici încolo în ea. Probabil că a fost o bună prietenă doar în mintea ta; ea nici n-a ştiut lucrul acesta.