| Madu_5369 a întrebat:

Buna am nevoie si eu de un sfat! Cunosc un baiat care are prietena. dar el nu e genu sa o arda la 2 capete, e putin cam inganat cu multi dar nu mine nu. Eu ma cunosc cu prtna lui! El se cam da la mine odata ne-am sarutatoh go on dar diintr`o prostie nu am realizat ce vrea sa faca! si a ramas intre noi chestia aia. O buna prtna il place el pe ea nu!:-s Situatia e nasoala ca mai vbeste cateodata la tel cu ubita si sunt si eu pe acololaughing nu stiu daca simt ceva pentru el! Mi-a zis ca pentru el reprezint ceva mai mult decat o ff prtna! nu stiu ce sa mai zic cum ar trebui sa ma comport cu el! funditabatting eyelashes! 1

1 răspuns:
| Boocky a răspuns:

Cauta un alt obiect de simpatie, lasa'l cu iubita lui, nu te implica in asemenea cestiii. e foarte dificil sa desparti pe cineva, nu doar ca prietena lui te va ura, da nici cu el nu prea ai cele mai multe sanse sa ramai. Comporta-te ca cu un cunoscut, un prieten- nimic mai mult! daca se desparte(fara implicarea ta) de iubita atunci mai poti sa speri la o poveste de dragostetongue