| blbalblalba a întrebat:

am o colega si ma place, am mai fost cu ea, acum 2 saptamani ne-am despartit. Bun, dupa ceva timp 2 luni am intrebat-o daca mai vrea sa mai fie cu mine, dar totusi cu 1 zi inainte mi-a recunoscut ca inca ma mai place, mult, ea zice ca nu are chef de relatii. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Daca n-are chef de relati, nu mai insista, nu merita sa te injosesti...Se pare ca raspunsul ei a fost cam sec. Daca n-are chef de relati, poate are de aventurihappy

| trololul a răspuns:

Combin-o pe prietena ei cea mai buna; stiu ca esti mic dar incearca sa ii duci lutu' la mal.Cu siguranta chestia asta o sa o oftici pe actuala si e ca si combinata.