| cristina1998i a întrebat:

Ce sa fac pentru a scapa de parantezele de la picioare? Am 3 una deasupra genunchilor, una sub genunchi si una de la pulpa in jos. De ingrasat nu pot sa ma ingras oricat de mult as manca. Am picioarele extrem de subtiri

1 răspuns:
| LiaXdd97 a răspuns:

Draga mea,si eu aveam aceeasi problema,nu ai cum sa scapi de ele decat daca te ingrasi, nici eu nu am reusit sa ma ingras, o sa dispara intai cele de sub genunchi, mai apoi cele de deasupra, o sa te ingrasi dupa ce treci de varsta de 14 ani(pubertate, menstruatie...). pana atunci iti recomand sa eviti pantalonii scurti. te pup.winking sper ca ti-am fost de folos... FUNDA?