| maria_4948 a întrebat:

Ce sa fac sa cresc in inaltime? Am 15 ani si 3 luni si 1.53~va rooog muult` aaaa si mentionez.ca nu prea ador sportul...[nu sunt grasa; pur si simplu...nu`mi place]. multumesc

3 răspunsuri:
| DeeaLove4 a răspuns:

Pai mult basket vara asta te inalta foarte mult:Xaltceva nu prea ai ce face:*

succes:*X

| Dreamin a răspuns:

Intul cu siguranta te va ajuta sa cresti. Cateva fete de la mine din scoala erau mai mici de statura ecat mine eu aveam 1. 60 cam asa si in jumatate de an parca is giganti fata de mine laughing)

| zapa1 a răspuns:

Buna
Daca nu prea esti prietena cu sportul poti sa iti alegi un punct cat mai inalt si sa incerci mereu sa-l ajungi sau poti sa sari coarda cat mai mult
Succes!