| allle a întrebat:

Buna!
am de gand sa ma duc la circa sa iau trimitere la endocrinolog.si apoi sa ma duc la spital ca am auzit ca pot face o ecografie.si niste analize.si astfel voi creste in inaltime...
ati incercat?
va merge?
sau ce pot sa iau ca sa ma inalt...[am 15 ani si am 1.53]
mentionez ca nu`mi place sportul
multumesc!

1 răspuns:
| Flaviius87 a răspuns:

Pai cum sa nu-ti placa sportul? ce faci toata ziua? stai numai la calculator? pai si atunci daca o sa cresti in inaltime o sa ai oasele fragede...trebuie sa fie ceva care sa iti placa : inot, role, baschet, bicicleta etc! muzica si sportul ar trebui sa fie "dupa parerea mea" niste prioritati pentru toti!