| Fluture a întrebat:

Ce sa fac sa mi se desfunde urechea dreapta?cryingfundaa.repede

4 răspunsuri:
| Loryoficial a răspuns:

Pai stai intr-un picior[picioru stang] si sari in sus in timp ce iti bagi degetul mic in ureche! NU ESTE GLUMA! Eu am fost la inot timp de 2 ani si cand imi intra apa in urechi asa faceam![ sau daca ai urechile infundate]!

| BoBBy a răspuns:

Te tii de nas si te umfliilaughing

| AnCkA_8987 a răspuns:

Pai puneti niste picaturi in ureche
sau daca nu merge trebuie sa mergi la doctor sa-ti faci spalare apiculara
ca si eu am avut asa dar pan la urma mi-a zis ca am otitalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ingiti mult... vb serios nu-i glm