| Otilikaa a întrebat:

Ce sa fac sa-mi treaca starea de mahmureala mai repede?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| izabelalessia a răspuns:

Sa bei putina bere.Cui pe cui se scoate.happyLa mine a functionat chiar daca nu e tocmai placut.

| Otilikaa explică (pentru izabelalessia):

Starea e oribila numai cand vad mancare mii greata. si pot spune ca am baut sampanie, jack, tequila, vin si bere big grin

| izabelalessia a răspuns (pentru Otilikaa):

Stiu cum e dar trebuie sa faci un efort dc vrei sa iti treaca mai repedehappyNu ti-a fost rau dc le-ai amestecat?

| Otilikaa explică (pentru izabelalessia):

Ieri nu mi-a fost rau. crezi capul gindeste dupa vreo 5 pahare de sampanie? laughing

| izabelalessia a răspuns (pentru Otilikaa):

laughing)Lasa ca trece...

| SmileeU a răspuns:

O cafea fara zahar si zeama de varza laughing stiu cum suna, dar trece big grin