| Ciobanelul96 a întrebat:

Salutare fanilor alcool...Voi ce leacuri mai folositi sa va treaca mahmureala? happy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu am ajuns in stadiul sa am nevoie de asa ceva. Zeama de varza si de muraturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu beau si trece pe langa mine. Iar cand beau clar nu fac abuz ca sa ajung intr-o asemenea situatie.

| FazekasErvin a răspuns:

Te optresti cand simti ca nu mai poti sun iti fortezi limitele si atunci nu vei avea nevoie de asemenea leacuri, Trebuie sa bei cu masura nu peste masura

| Aura00 a răspuns:

Pai in primul rand, dupa ce vezi ca nu mai poti te opresti. incerci sa te tii sa nu faci pipi (in acest mod rinichii tai filtrează mai putin deci te imbeti mai putin) Si daca vezi ca nu mai poti opreste-te, nu esti mai smecher daca te pisi pe tine la cat de beat esti. Sanatate!