| Symonutzu a întrebat:

Ce sa faci daca nu ai noroc in dragoste?

Răspuns Câştigător
| NumePublicAnonim a răspuns:

In dragoste nu exista "noroc" sau "ghinion", exista doar iubirea, focul care ar trebui sa existe intre doua persoane.probabil ca nu ai cautat unde trebuie.Asa mi s-a intamplat si mie,aveam impresia ca nu ma va iubi niciun baiat,dar, cand mi-am pierdut speranta, dragostea m-a luat prin surprindere. Poate dragostea e chiar sub nasul tau.

| Symonutzu explică (pentru NumePublicAnonim):

Poate,dar m-am saturat sa astept.

| NumePublicAnonim a răspuns (pentru Symonutzu):

Pai,daca nu mai poti astepta, incearca sa ai mai mult tupeu. Vorbeste cu persoana pe care o placi.arata-i cat de mult tii la el. poate ca si el simte acelasi lucru pentru tine.E vreo persoana pe care o cunosti si ii place sa te tachineze?

| Symonutzu explică (pentru NumePublicAnonim):

Poate,dar lasa duca-se toti in...

| NumePublicAnonim a răspuns (pentru Symonutzu):

Ok,eu vroiam doar sa te ajut.dar oricum, daca iti place de cineva, fa tot ce-ti sta in putinta sa-l cuceresti

| Symonutzu explică (pentru NumePublicAnonim):

Mh voi incerca sa ma sinucid, mersi pentru tot

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E important sa fii optimist si asa ai parte de cineva care te va iubi gandindute la acea persoana putin cate putin vei da de una.

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Asta e viata, mergi inaintehappy