| simona_2554 a întrebat:

Ce sa-i cumpar cadou unei prietene care face 23 de ani?! hellp

Răspuns Câştigător
| carmi_6480 a răspuns:

Tu stii ce-i place cel mai bine, noi spunem doar ce ne-am dori noi, bijuterii, un parfum sau ceva hainute.De ce nu pui pe cineva s-o intrebe ce si-ar dori?

3 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Poti sa ii cumperi o bluzica sau un parfum sau ceva de argint

| r8driver a răspuns:

@lavylavyhappy daca are 3-4 prietene ai trebuie salariu l-ui Basescurolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poti sa ii cumperi un parfum, niste bijuterii, niste haine, o geanta, un ceas, o pereche de pantofi. Ii poti pregati un weekend la munte, alaturi de cei mai buni prieteni. Tu stii ceea ce ii place. Inspira'te din cadourile ce i le'ai cumpart in anii trecuti. Poate ca s-a schimbat moda, dar vei gasi tu ceva ce o sa ii placa!

Pa-pa!