| Noask a întrebat:

M`am saturat ca` alti sa faca glume pentru ca sunt putin mai slabuta cu ce replici i-as putea inchide gura? ma dispera

Răspuns Câştigător
| Deea_4962 a răspuns:

Spune-le ca esentele tari se tin in sticlute mici!hee hee

20 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Nu`i baga in seama. Cel destept cedeaza intotdeauna, nu uita asta. Gandeste`te ca se iau de tine doar din prostie si din frustrari (fetele-vor sa fie ca tine, baietii- tampiti, ca in majoritatea timpului). Nu mai asculta la gura lor, arata`le ca esti frumoasa si ca stii sa iti pui in valoare calitatile pe care le am. E mai simplu sa te ingrasi, decat sa slabesti... deci happy stai linistita, si nu te pune la mintea alora.

| Cryssy a răspuns:

Nu trebuie sa iti pese de ce cred altii despre tinewinking

| NimeniAlta a răspuns:

Zile ca decat grasa cat o cisterna mai bine slaba ca un fotomodelsmug laughing)

| Elly4all a răspuns:

Sa sti ca si eu sunt in aceeasi situatie ca tine sunt cam slabuta iar din cauza aceasta multe fete si baieti mai iau in ras dar eu nu'i bag in seama ma incurajes singura spunandu'mi ca nu este adevarat! ignoraiwinkingSucces :*

| alexdop21 a răspuns:

Trebuie sa ai incredere in puterile tale, ca esti slaba poate fii un atuu, poti imbraca orice fel de haina si sa iti stea bine, foloseste-l ca pe o arma a seductiei si a impunerii respectului! Nu pleca nociodata capul la un lucru care nu te ataca, dar trebuie sa realizezi ca ce ai tu nu e un defect, ci e o calitate

| Andreea_7493 a răspuns:

Si eu sunt slaba si celaughing? nu inteleg de ce ar avea cineva de comentat ceva, intai sa se uite la ei apoi sa faca glume proastestraight face eu cred ca sunt rautaciosi, incearca sa fi infierenta si nu-i baga in seama...si oricum mai bine slaba decat sa fi foarte grasa. Ignora-i...sau ai putea sa ii intrebi ce cred ei ca rezolva cu aceste glume... incearca sa te faca sa te simti prost sau ce? Nu-i asculta .si fi increzatoare :*

| Andreea_7493 a răspuns:

Indiferenta* scuze

| MADALINAAAA a răspuns:

Extraordinar.care e problema ta?!? nu stii ca lenesul moare de drum lung si prostul de grija altuia? ca eu daca as arata ca tine mi-as da parintii in judecata si apoi m-as pune in fata trenului...Si ce e de glumit pe seama mea? ca sunt slaba? da, asa vreau sa fiu, si e exclusiv problema mea.gusturile nu se dicuta...si nu inteleg de ce te intereseaza atat persoana mea...astea-s niste replici bune laughingdupa parerea meahappy

| yoannah a răspuns:

Buna!
Crede-ma k multi si-ar dori sa aiba marimea ta la pantaloniwinking
asa ca nu-i baga in seamahappy

| idanna a răspuns:

Spune-le ca tie iti place STAN si BRAN dar mai mult STAN decat BRAN!

| girlxx21 a răspuns:

Mai bine slaba decat ca o balena sa-ti atarne "slana" pe tinewinking

| adinescu a răspuns:

a fi slab nu e un defect.nu mai da atentie la glumitele lor si atunci cand o sa vada ca nu t intereseaza o sa inceteze.eu zic, ca asa e mult mai simplu.

| ubitzika a răspuns:

De cele mai multe ori cei cu care nu t intelegi bine fac asa crede-ma ca stiu ca si eu sunt slaba si imi sp "vai da ce slaba esti iti faci hainele la comanda" si multe dar eu le sp "da mi le fac la comanda se sp ca hainele la comanda sunt mult mai bone si mai frumoase pot sa mi le iau p gustul meu si p marimea mea si heloooooo uitete la tine vrei sa imi schimb oglinda ca nu ma incape aaa probabil ca de aia ti-ai schimbat ogilnda ca nu teinkapea nu?big grin"
incerca sa le dai peste nas la orice si acea persoana care face misto de tine fa si tu misto de ea nimeni nu e perfect trebuie sa aiba un defect si tu sa il descoperi si inca ceva care sper sa te ajute cand iti mai spun ceva cum spui tu ca te deranjeaza ca iti sp ca esti slaba tu sp da si ma mandresc cu asta un baiat se uita la o fata slabutza nu la una cat casa care ii mai trebuie o mana ca sa o ia in bratze fa la maxim misto de cei care te supara si nu te arata ca te deranjeaza ceva care sp ei
sper ca te am ajutat bafta:* si din poze esti o draguta ti pooop ai grija d u:*

| zemantex a răspuns:

Mentioneza-le ca Calista Flockhart (Ally McBeal) e casatorita cu Harrison Ford. deasemeni, spune-le ca persoanele slabe se pot strecura mai usor in viata happy

| cris82ro a răspuns:

Da nu-i baga in seama fatalaughing Sa fii mandra ca arati asa!winking Altele vor sa arate ca tine si nu reusesc nici in ruptu` capului tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este rezultatul alimentatiei sanatoase, asa cum ne pregatim organismul la o varsta frageda asa il vom avea la toate celelalte varste, cei mai grasi sau oricum din ce in ce mai grasi sunt cei care nu-si iubesc picioarele, nu le pasa cate kilograme in plus le obliga sa suporte timp de vreo 12 ore pe zi... si asta toata viata: NU faceti ca ei
(accept fundita!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine slaba si sanatoasa
In loc de grasa si ...hai ca nu mai continui...nu vreau sa se simta unii jignitzi kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrush spune-le ca mananci ca sa traiesti.nu traiesti ca sa mananci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vai da ce aveti voi cu grasele ma? Va ganditi ca poate unele au si probleme de sanatate? Va ganditi ca se simt rau cand toti se uita deupa slabe si isi bat joc de grase? Da ce ma lumea a ramas la slabe? Voi dati replici de genu "decat grasa...". Lumea se inrautateste pe zi ce trece.Cae gras ca e chior ca e nu stiu cum...Este problema lor.Vedeti-va de vietile voastre.

| baiatu86 a răspuns:

Daca nu-ti convine nu te mai uita la mine