| stelutza2196 a întrebat:

As dori si eu niste replici aspre, dar nu vulgare, ceva care sa te lasa ca gura cascata: ca o dedicatie speciala pentru niste colege de clasa pa care nu le pot suporta. Multumesc:* funda:*

Răspuns Câştigător
| Chérrrie a răspuns:

Buna...pai daca u esti la tabla si ea tot komenteaza ca nu ai facut bine nu stiu ce.se bucura ca tea corectat la ceva etc.ii poti spune--"mai usor ca n-ai descoperit atlantica"...merge de fiecare data.nuu?

2 răspunsuri:
| zelda a răspuns:

Ia-o tare in zidlaughing

| bebitsaa_4396 a răspuns:

Daca te critica -- nu-mi pasa vorbele voastre am parerea mea despre mine nu ma cred cea ce nu sunt cum faceti voi

daca pur si simplu nu le simpatizezi-- evitatzima "dragele" mele colegutse
upss m-am speriat de tine :O credeam ca esti lady baba laughing
hai mai lasa-ma si date c capu de perete
ia vino sa iti arat ceva ahh nu-i asa ca te deranjeaza sa vi degeaba? laughing)
cam atatea. daca vrei mai multe spune-mi si iti mai spun. laughing {fundita puppy dog eyes}