| Thebest123 a întrebat:

Ce sa ii dau unei fete de care imi place de valentine's day. Nu am cum sa ii cumpar o floare pentru ca nu am timp sa ajung in oras mai ales ca am avut niste probleme si nu gasesc nici un ursulet prin casa ca sa il dau. Dati-mi niste idei ce as putea sa ii dau si nu cred ca o felicitare ar fi potrivita. ajutati-ma repede am nevoie de un raspuns urgent. Dau funda

7 răspunsuri:
| Rinkirikaki a răspuns:

Incearca sa faci o plimbare, sa o duci la resturant etc.

| Azµre a răspuns:

Orice făcut de mâna ta, origami, găsești pe net tutoriale, pe youtube!

| OtipaOarecare a răspuns:

Buna! De ce nu ar fi potrivita o felicitare? Daca ar fi facuta de tine ar fi, oricum nu ai timp sa ajungi in oras!happy Ai poze cu voi doi? Poti face tu un mic album cu poze cu voi, decorat frumos, mici dedicatii scrise pe el, pentru ea.Va aprecia sigur! O fata care te iubeste cu adevarat, nu-si va dori decat o mica dovada de afectiune, care sa ii dovedeasca ce simti pentru ea, mai ales ceva facut de tine, ceva pentru care ai depus putin efort...pentru eawinking

Mult noroc

| Thebest123 explică (pentru OtipaOarecare):

Nu ar fi bine sa ii dau o cutie de ciocolata milka in forma de inima? si daca totusi asi face o felicitare ce sa scriu inauntru si sa fie si frumos?

| OtipaOarecare a răspuns (pentru Thebest123):

Ce simtiwinking

| onutsaaa a răspuns:

O cutie de bomboane, faci si tu o funda rosie si asta e cadoul.

| madutzamy a răspuns:

Cam greu de spus, avand in vedere ca nici floarea nu o poti lua...nici ursulet, ...invit`o seara in oras, daca nu este inca iubita ta.Si spune`i sentimentele tale pentru ea.