| Trollerul a întrebat:

Ce sa ii duc mamei iubitei mele? E prima data cand merg la ea acasa si trebuie sa o cunosc pe mama ei.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Un buchet frumos de flori este suficient. Daca esti de alta parere, atunci ii poti cumpara si o bijuterie din aur.

| OldSoul a răspuns:

Un buchet de flori si o ciocolata.
Asta e cel mai bine in situatia de fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand niste cercei sau un lant.Ori o poseta ori o tigaie

| frostxtq a răspuns:

Buna,
Nu te complica cu lucruri sofisticate si scumpe. In situatia actuala cel mai bine este sa fii simplu si cu bun gust. Florile le plac doamnelor, alege un buche frumos de flori pentru mama si eventual un trandafir rosu pentru iubita ta. happy

| GYGYLATINO a răspuns:

Ea cateva fire de trandafir sau niste flori asa frumoase care sa ii placa cerei sfatul si iubitei tale ca ia sigur stie ce flori ii plac sau parfumuri etc exista multe altele dar cel mai bine ia trandafir dar dai si iubitei tale ca sigur sa r putea sa fie geloasa ca nu-i dai si ei )))

| aimspeşăl a răspuns:

Ar fi bine să încerci cu nişte flori şi o ciocolată. îţi urez succes:*

| cotinel a răspuns:

Flori insa daca te intalnesti acolo si cu iubita ara trebui sa ai oua buchete de preferat cat mai asemanatoare deoarece vei auzi chestii e genul :
-Florile mame-i sunt mai frumoase
Sper sa ajute succes.

| Cloudyday a răspuns:

I-ai putea cumpara un buchet frumos de flori, o carte interesanta (pentru varsta ei, desigur), o cutie de bomboane scumpe sau un vin de calitate, idk. happy