| anonim_4396 a întrebat:

In weekend merg la casa de la tara a prietenului meu, este ziua de nastere a lui si a mamei lui. Am cumparat cadouri pentru el si pentru mama lui. Sa cumpar si flori pentru mama lui, chiar daca are in gradina si multe ghivece cu flori?
Sa cumpar un cadou mai mic si pentru tatal lui?
Si ce sa cumpar?
Merg pentru prima data la ei acasa.
Am nevoie de sfatul vostru.

2 răspunsuri:
| Mara_1046 a răspuns:

Sunt sigura ca daca are atat de multe, ii plac nespus si ar aprecia si iubi inca o floare. Si da, ar fi frumos sa ii iei si tatalui lui o mica atentie. Intreaba-l pe prietenul tau ce ii place... O sticla cu vin, un briceag multifunctional, o tabachera etc etc. Bafta!

| alexandraalis a răspuns:

Multumesc Mara