| meseriasul88 a întrebat:

Buna ziua de o luna am cunoscut o fata am iesit o data cu ea la plimbare ne intelegem foarte bine si peste o zi este ziua ei de nastere dar a zis ca isi face ziua de mihail si gavril o cheama mihaela si ea m-a invitat la ea acasa unde sta cu parintii e prima data cand merg si va rog sa ma ajutati, ce cadou as putea sa-i iau iubitei de ziua ei face 32 ani si pentru parintii ei trebuie sa iau ceva sau nu ca e prima data cand ma duc la ei acasa

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Cred ca un cadou simplu, gen niste flori si o sticla de vin pentru parintii ei ar fi mai mult decat ok.

Intreab-o si pe ea ce sa le iei, avand in vedere ca na, ea ar stii cel mai bine cum ai putea sa lovesti.

Pentru ea poate ar fi bine sa te uiti la ce buget ai, si in functie de asta ai putea sa iei de la un lantisor pana la un telefon.

Oricum pentru parintii ei este mai important ca voi doi sa va intelegeti bine. Banuiesc ca parintii ei vor sa o vada maritata. Asa ar fi normal.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tatalui o sticla de vin
mamei flori

| onix33 a răspuns:

Cati bani ai de cheltuit? happy

| meseriasul88 explică (pentru onix33):

Cam la vreo 300 de lei

| onix33 a răspuns:

Pai mamei ei trebuie sa ii iei niste flori :)). Iar ei poti sa ii cumperi niste bijuterii, cosmetice...din cate inteleg nu o cunosti foarte bine ca sa stii ce gusturi are. Daca tu crezi ca i-ar placea ai putea sa te incerci si cu asta http://www.gadgetworld.ro/......proof.html e un cadou dragut si amuzant...plus ca fetele obisnuiesc sa stea mult in cada :)