| anais13 a întrebat:

Ce sa ii iau cadou iubitului de ziua lui?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Spune-ne:
- suma maximă alocată
- ce are, ce n-are, ce-i place, ce nu-i place și ce hobby are iubitul

| anais13 explică (pentru sierra1):

Suma maxima 300 lei
Nu-i plac șepcile, ceas are, teniși/pantaloni nu vreau sa-i iau.
In rest, sunt deschisă la orice ideehappy

| sierra1 a răspuns (pentru anais13):

Ce zici de o masă romantică la un local (totul pregăti din vreme) - cred că îl dai pe spate cu asta!

-- sărbători frumoase --
(împreună)

| anais13 explică (pentru sierra1):

Multumesc frumos pentru idee și pentru urare! Sărbători frumoase și tie!

| Andreeush a răspuns:

Depinde ce ii place, ii poti lua un parfum sau un ceas.

| Felissa13Eden a răspuns:

Eu i-am cumparat odata o masina cu telecomanda(desi are 20 de ani), sau un tricou personalizat.
Incearca si aici, mie personal imi place mult site-ul:https://oaches.ro/categorie/cadouri-traznite/

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

O baterie externă, un tort cu dedicație, o cămașă tradițională.

| dmstefania a răspuns:

IN general un ceas. Daca nu vor 200 de lei și gata