| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa mai vorbesc (pe mess si fata in fata) cu baiatul pe care il plac?big grin
chiar nu mai stiu ce sa vorbesc cu el

18 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Gasiti subiecte comune care va intereseaza pe amandoi. Poate aveti pasiuni comune.

| Pho3nix a răspuns:

Hmm...ai sa vezi ca discutiile vor veni de la sine.

Succestongue

| hominid dreak a răspuns:

Puteti discuta despre natura, meteo, filme, literatura, filosofie, arta, sex, scoala, job, prieteni, parinti, profesori, animale, geografie, mate...etc.Important e sa discuti cu prietenul tau.Lipsa unui subiect de conversatie presupune nu numai o problema de comunicare, dar si o problema de relatie intre doi prieteni.Si chiar daca la un moment dat intervine o pana de subiecte de discutii, uneori e de ajuns doar sa va priviti in ochi unul pe altul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei ce mai faci
raspunde-mi odata auziti voi cine santeti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crede-ma ca stiu ce inseamna sa nu sti ce sa vb cu el si nu e advr ca sb vine de la sine
mai intai trebuie sa aiba un inceput si toate cele e f reu trec si eu prin ce treci si tu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zii daca ie dastept

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt in aceeiasi situatie si eu, dar poti sa-i zici"buna!happy", "ce mai faci?", il mai intrebii si tu de note, medii, sprotul preferat, echipa perferata de la sportul preferat, mai vb si despre muzica daca il intereseaza si asa vei venii la mai multe subiecte.:*

SUCCES! Sper sa fie bine si sa te placa si elhappy:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut pe mine ma cheama stefan vrei sa ne cunoastem da sau nu daca vrei raspundem

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M si eu te plac mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zi ca il iubesti si vrei sa faci sex cu el oo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cf
faci bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca mai bine va intilniti ca atunci gasiti ce sa faceti si sa vb voi doi atunci cind tie dor de el atunci gasiti subiecte, sau atunci cind e ceva important. nu doar intri pe el ca ti plictiseala, atunci mai bine va intilniti...nui asa? voi ce ziceti? hai pup.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa este

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cf hnana te iubim

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am aceeashi problema...va rog spuneti-mi ( app el are prietena dar din cate vad eu se cam da si la mine.) Ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e chiar atat de simplu prkm ziceti voilaughing)))Nu vine nimic de la sine. nu gasesc nci un subiect de vba. doar"buna cf? buna bine tu?" atathhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh! voi spuneti cum pot intra in vb un baiat DOAR Dka imi este coleg. la celelalte posibilitatii nu prea va ganditi. e asa d simplu de zisstraight face...