| IooMar a întrebat:

Buna!
De ceva timp am inceput sa vorbesc cu baiatul pe care il plac pe mess, adica am mai vorbit, dar nu foarte mult.
Si as vrea sa ii zic sa ne vedem, dar nu prea stiu cum sa ii spun si m-am gandit sa ii spun asa "as vrea sa te cunosc mai bine, esti de accord?"
Dar nu stiu daca este bine sau nu.
Voi ce spune-ti? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Foarte bine chiar.
Va intelege ca vrei sa te intalnesti si va propune sa iesitiwinking.
Mult succes, sunt sigur ca te place!

5 răspunsuri:
| tHeAnGeLoFwOrLd a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie. Spune-i ca te plictisesti si ca ai vrea sa iesi afara dar nu ai cu cine.Si il intrebi daca vrea sa iasa cu tine. Daca spune nu ii zici bine pe altadata. Daca spune da numai bine.happyAstept rezultatele.

Răspuns utilizator avertizat
| oliviaa29 a răspuns:

Este foarte OK. In caz ca il intrebi asta, distractie placuta smug

| TheSilent a răspuns:

E destul de bine cum te-ai gandit...dar poti afla si pe unde se duce el cel mai mult intrebandu-l iar apoi poti da de el pe acolo...zic parerea mea.
Asta in caz ca totusi nu ai vrea sa-i propui tu sa va intalniti.
Oricum succes! big grin

| รยŦlєtєl a răspuns:

Este foarte buna ideea tawinking Decat sa ii spui ca iti place de el mai bine ii spui ca ai vrea sa il cunosti mai bine happy Poti sa-i spui sa iesiti la o plimbare sa mai vorbiti despre ceva ce aveti in comun smug Succes!