| Clodmod a întrebat:

Ce pot sa vorbesc pe mess cu baiatul pe care il plac? Nu stiu ce sa ii spun... Va rog, nu "te iubesc", "te vreau"...

Răspuns Câştigător
| Emmaem a răspuns:

Daca el stie ca il placi atunci vorbeste cu el despre ce ii place, despre ce il face sa se simta bine si sa il faci sa vorbesca cu placere cu tine. Daca nu stie ca il placi atunci afla si tu niste chesti care ii plac si poti incepe o conversatie cu el. Restul vine de la sine. Mult succes big grin

3 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Buna! sunt o multime de subiecte pe care le poti dezbate cu baiatul pe care il placi. Vorbiti despre ce va place sa faceti in timpul liber, sporturile pe care le faceti, unde va place sa iesiti, despre scoala, prieteni, vedete, tot ce va trece prin cap, muzica... iar dupa ce vorbiti mai mult atunci poti sa ii spui si ca il placi.winking

| Danielapop_Zamfir_1975 a răspuns:

Mai int
sincera sa fiu nu stiu.

| teiubescE a răspuns:

Vorbeste cu el despre ce va place sa faceti amandoi, despre lucruri comune.....asa am patit si eu.