| Cristina_3547 a întrebat:

Ce sa mananc ca sa ma desembalonez?

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Consuma iaurturi, fructe cat mai multe, legume, spanacul este foarte bun, lintea, castravetii, salata...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Un iaurthappyIti recomand Activiawinking
Fructe, legume...cat mai multa mancare sanatoasa happy
Succes!love struck

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Activia de la Danone.

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna...

Este momentul sa alegi un aliment sanatos, cu un gust deosebit, care sa te ajute sa te mentii in forma rezolvandu-ti problemele de tranzit intestinal lent - Activia de la danonehappy
Te ajuta sa nu mai fi balonatahee hee

pupkiss

see you soonwave

| M4RK a răspuns:

Activia happy

| just|breathe a răspuns:

Activia..manaci sanatos si te simti bine laughinghee heewinking.

| www a răspuns:

Desembalonez? Exista cuvantul asta?laughing

Ca sa nu mai fi balonata, sincer nu prea stiu, dar poti sa incerci cu Activia, poate merge.

| soseta ucigasa a răspuns:

Ace, cuie sau pioneze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine nu ma ajuta Activia. nu mai manca dupa ora 7. eu de exemplu ma balonez si daca mananc un simplu mar.