| omulpaiangan a întrebat:

Ce sa mananc in fiecare zi pentru a face patratele si ce exercitii trebuie sa fac si odata la cat timp trebuie sa le fac?

2 răspunsuri:
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Patratelele nu se fac asa usor cum ai bate din palme! In legatura cu mancatul, ar trebui sa consumi alimente bogate in vitamine, proteine, omega3(peste) si in principiu mancaruri naturale!
In legatura cu exercitiile poti face abdomene(aprox.40-50 pe zi), fandari, stai culcat pe spate cu mainile si picioarele intinse, apoi ridici de 20 de ori picioarele la piept, genoflexiuni. Si trebuie sa faci in fiecare zi. Daca poti sa mergi la sala e foarte bine, acolo ai un instructor care iti arata cum sa faci exercitiile cat mai corect. FUNDA? puppy dog eyes

| perladunarii a răspuns:

Trebuie sa faci abdomene! Cate 4 serii a cate poti tu, o zi faci, o zi pauza! Si regim alimentar, evita dulciurile, mancarea grasa, prajita!